Nowy wóz bojowy w OSP Stubno

 

19 listopada br. druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stubnie w powiecie przemyskim otrzymali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy o wartości ponad siedmiuset pięćdziesięciu tysięcy złotych. Klucze przekazał Zastępca Podkarpackiego komendanta Wojewódzkiego bryg. Daniel Dryniak  w asyście  Komendanta Miejskiego PSP w Przemyślu bryg. Adama Sosnowskiego oraz  Wójta Gminy Stubno Janusza Słabickiego.

W spotkaniu uczestniczyli: poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz, zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Daniel Dryniak, Komendant Miejski PSP w Przemyślu bryg. Adam Sosnowski, zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Przemyślu kpt. Ireneusz Dryniak, przewodniczący Rady Powiatu Przemyskiego Ryszard Adamski, Wójt Gminy Stubno Janusz Słabicki, przewodniczący Rady Gminy Władysław Styczyński, Komendant Gminny ZOSP RP Tomasz Serafin, radni gminni, druhowie. 

Fot. Archiwum OSP Stubno

 

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 oraz w trosce o dobro interesantów, jak również pracowników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w KM PSP w Przemyślu do niezbędnego minimum.
Prosimy o kontakt wykorzystując dostępne drogi elektroniczne tj.:
• drogą elektroniczną: kmprzemysl@podkarpacie.straz.pl
• telefonicznie w godzinach pracy komendy
tj. od 7:30 do 15:30 – tel. 166764622