Zmagania strażaków w biegu Przemyska Dycha

20 września 2020 r. odbył się bieg ulicami Przemyśla na dystansie 10 km – VIII Przemyska Dycha.

W ramach zawodów  strażacy uczestniczyli w VIII Biegu Strażaków o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, wliczanym do Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach.

W tegorocznym biegu ze względu na pandemię koronawirusa liczba zawodników została ograniczona do 500 a start odbył się w sześciu grupach. Jak co roku Przemyska Dycha zgromadziła na starcie strażaków, którzy konkurowali w następujących kategoriach: kategoria strażaków PSP kobiet i mężczyzn, kategorie wiekowe strażaków PSP mężczyzn oraz kategoria strażaków OSP kobiet i mężczyzn.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal a zwycięscy nagrody pieniężne.

Najlepszym strażakom wręczyli nagrody i złożyli gratulacje st. bryg. Daniel Dryniak  zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP, st. bryg. Bogusław Szczurko komendant miejski PSP w Przemyślu, asp. Tomasz Szymański członek zarządu Sportowego Klubu Pożarniczego „Strażak” w Rzeszowie oraz druh Witold Kazienko członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Wyniki VIII Przemyskiej Dychy:

Kategoria strażaków PSP kobiet i mężczyzn

Pobierz wyniki Kategoria Strażaków PSP K/M

Kategorie wiekowe strażaków PSP mężczyzn

Pobierz wyniki Kategorie wiekowe Strażaków PSP mężczyzn

Kategoria strażaków OSP kobiet i mężczyzn

Pobierz wyniki Kategoria Strażaków OSP K/M

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Grzegorz Latusek, KM PSP w Przemyślu

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 oraz w trosce o dobro interesantów, jak również pracowników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w KM PSP w Przemyślu do niezbędnego minimum.
Prosimy o kontakt wykorzystując dostępne drogi elektroniczne tj.:
• drogą elektroniczną: kmprzemysl@podkarpacie.straz.pl
• telefonicznie w godzinach pracy komendy
tj. od 7:30 do 15:30 – tel. 166764622