Strażackie 998

Zaproszenie na drugą edycje wydarzenia “Strażackie 998” – bieg na dystansie 9,98 km.Tegoroczna edycja ma szczególny cel – pomoc w zebraniu funduszy na zakup protez dla naszego kolegi mł. kpt. Michała Krawczyka.

Michał ma 32 lata i pracuje w KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim. W swojej pracy często ratował życie innych a dziś to on potrzebuje pomocy. 
W listopadzie 2016 roku w wyniku ciężkiej choroby trafił do szpitala. Rokowania nie były optymistyczne, aby ratować życie strażaka niezbędna okazała się amputacja obu nóg. W tej chwili Michał wymaga intensywnej terapii i aby mógł w miarę normalnie funkcjonować w życiu codziennym potrzebuje specjalistycznych protez. Koszt ich zakupu to około 260 tys. złotych.

Formularz zgłoszeniowy oraz materiały na temat akcji znajdują się na stronie www.strazpiotrkow.pl w zakładce “Aktualności” i “Kampanie informacyjne”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 oraz w trosce o dobro interesantów, jak również pracowników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w KM PSP w Przemyślu do niezbędnego minimum.
Prosimy o kontakt wykorzystując dostępne drogi elektroniczne tj.:
• drogą elektroniczną: kmprzemysl@podkarpacie.straz.pl
• telefonicznie w godzinach pracy komendy
tj. od 7:30 do 15:30 – tel. 166764622