Uroczystości pogrzebowe poległych strażaków

30 maja 2017 roku odbędą się uroczystości pogrzebowe dwóch strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Białymstoku poległych na służbie w trakcie gaszenia pożaru budynku magazynowego przy ul. Dojnowskiej w Białymstoku.

Ostatnia droga ogniomistrza Przemysława Piotrowskiego:
10:00 – Msza Święta w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi przy ul. ks. Stanisława Suchowolca 27 w Białymstoku.
Około 11:00 przemarsz konduktu na Cmentarz rzymsko-katolicki przy ul. ks. Stanisława Suchowolca i uroczysty pogrzeb według ceremoniału pożarniczego.

Ostatnia droga ogniomistrza Marka Giro:
15:00 – Msza Święta w Kościele pw. Św. Kazimierza Królewicza przy ul. św. Kazimierza 2 (obok ul. Generała Józefa Hallera) w Białymstoku.
Około 16:00 przejazd konduktu na Cmentarz rzymsko-katolicki w okolice miejscowości Dzikie (Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu) i uroczysty pogrzeb według ceremoniału pożarniczego.

W uroczystościach uczestniczyć będą strażacy z jednostek województwa podlaskiego, delegacje z komend wojewódzkich PSP, szkół PSP, CNBOP, CMP, poczty sztandarowe, kompania honorowa.

Mapy sytuacyjne uroczystości przygotowane przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku: http://straz.bialystok.pl/2017/05/29/uroczystosci-pogrzebowe-poleglych-strazakow/

AKTUALIZACJA – 30.05.2017

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/pogrzeb-strazakow-ostatnia-droga-ogniomistrza-przemyslawa-piotrowskiego-relacja-zdjecia_997395.html

W związku z zagrożeniem epidemicznym SARS-CoV-2 oraz w trosce o dobro interesantów, jak również pracowników Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w KM PSP w Przemyślu do niezbędnego minimum.
Prosimy o kontakt wykorzystując dostępne drogi elektroniczne tj.:
• drogą elektroniczną: kmprzemysl@podkarpacie.straz.pl
• telefonicznie w godzinach pracy komendy
tj. od 7:30 do 15:30 – tel. 166764622