Ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą”

15 marca 2017 r, w godzinach od 8:00 do 13:00 na placu Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie  odbędzie się wojewódzka zbiórka krwi w ramach zainaugurowanej w dniu 1 marca 2017 r. przez Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, ogólnopolskiej  zbiórki krwi „SpoKREWnieni służba”